لوله سنتر
فروش آنلایــــــن انواع منهول، لوله و اتصالات
و شیرآلات صنعتی و ساختمانی
پشتیبانــــی 24 ساعتـــــه

0912-8334186

0912-7066166

021-66207652

021-66207661

دریچه منهول پلیمری لولا دار سایز 60 پیاده رویی

قیمت : 1,000,000 تومان افزودن به سبد خرید

دریچه های کوپلیمر لولادار به دلیل وزن بسیار سبک و قابلیت تولید در رنگ بندی های مختلف و طرح های مختلف در صنایع آب ، برق ، گاز ، نفت ، مخابرات و کاربرد های شهری نیز استفاده میشود.

توضیحات محصول

دریچه منهول کوپلیمری لولادار سایز 60 پیاده روی

کوپلیمر چیست؟

به مولکول ها درشت پلاستیک که ساختار آن بسیار ساده و کوچک است به نام مونومر تشکیل میشوند ،

پلیمر یا بسپار میگویند .

درصورتی که که این منومر های سازنده پلاستیک ، سازنده یک نوع پلیمر خاص باشند

به آن هموپلیمر گفته میشود و از جمله آنها میتوان به پلیمر هایی مانند پلی استایرن ، پلی پروپیلن ، پلی اتیلن و PVC  اشاره کرد .

کوپلیمر از ترکیب دو یا چند پلیمر بالا ، بسته به توع مورد نیاز دریچه استفاده میشود .

پرکاربردترین نوع پلیمر ها  که در صنعت استفاده میشود میتوان به لاستیک استایرین بوتادین ( SBR ) پلیمر های سه گانه اکریلوننیتریل بوتادین استایرن یا همان ( ABS ) و پلی استایرن های ضربه پذیر

( HIPS ) اشاره نمود .

نکته قابل توجه در رابطه با کوپلیمر ها متفاوت بودن خواص شان نسبت به منومر های تشکیل دهنده آنهاست .

دریچه منهول کوپلیمری چیست ؟

علاوه بر دریچه هایی مانند دریچه منهول چدنی ، دریچه منهول بتنی ، دریچه منهول کامپوزیت ، دریچه منهول نانوکامپوزیت و دریچه منهول پلی اتیلن از کوپلیمر نیز در ساخت دریچه منهول بهره میگیرند  که به آن دریچه منهول کوپلیمری لولادار میگویند.

علت استفاده از کوپلیمر در ساخن دریچه منهول میتوان به :

 • قیمت پایین
 • ضدسرقت بودن
 • وزن بسیار مناسب و راحت بودن حمل و نقل

امروزه طرفداران بسیاری در بین مصرف کنندگان مختلف صنعتی پیدا کرده است و به عنوان یک جایگزین قوی در بین دریچه منهول چدنی و بتنی پیدا کرده است .

 

کاربرد دریچه منهول کوپلیمری لولادار

دریچه های کوپلیمر لولادار به دلیل وزن بسیار سبک و قابلیت تولید در رنگ بندی های مختلف و طرح های مختلف در صنایع آب ، برق ، گاز ، نفت ، مخابرات و کاربرد های شهری نیز استفاده میشود.

دریچه منهول لولادار به دلیل زیبایی خاص خود تمام استاندارد های لازم برای مبلمان شهری را  دریافت کرده و زیبایی منحصر به فرد آن بین تمام درچه های منهول نیز زبان زد میباشد .

 

راه های ارتباطی با ما
تلفن های تماس با پشتیبانی تلفن های تماس با واحد فروش

0912-7066166

0912-8334186

021-66144527

021-66145209

 

انواع دریچه منهول کوپلیمری

دریچه منهول کوپلیمری در سه نوع :

 • دریچه منهول لولادار ترافیکی
 • دریچه منهول لولادار  پیاده روی ( آدم رو )
 • دریچه منهول لولادار 40 تن ( D400 )

تولید میشوند .

دریچه منهول کوپلیمری پیاده روی یا غیر ترافیکی ( با وزن کمتر و مقاومت کمتر ) و در نوع ترافیکی ( با وزن بیشتر و مقاومت بیشتر ) و در اخر نوع D400  یا 40 تن توانایی تحمل 40 تن بار را داراست .

اما با وجود داشتن این همه مزیت این نوع دریچه های منهول کوپلیمری اما کلاس های کاری B125 , C250   و A15  بین مصرف کنندگان خیلی مورد توجه قرار گرفته است .

علاوه بر دریچه هایی مانند دریچه منهول چدنی ، دریچه منهول بتنی ، دریچه منهول کامپوزیت ، دریچه منهول نانوکامپوزیت و دریچه منهول پلی اتیلن دریچه منهول کوپلیمری هم نوع حفره دار یا آبرو هم تولید میشود .

دریچه های کوپلیمری آبرو جهت جمع اوری آب های مازاد روی سطح خیابان را به سیستم فاضلاب شهری منتقل میکند همچنین از دریچه های آبرو نیز در پالایشگاه ها و پمپ بنزین ها نیز استفاده میشود و سوخت هایی که در جایگاه های سوخت بر روی زمین ریخته شده اند را به سرعت به سمت مخزن پسماند سوخت هدایت میکند.

 

راه های ارتباطی با ما
تلفن های تماس با پشتیبانی تلفن های تماس با واحد فروش

0912-7066166

0912-8334186

021-66144527

021-66145209

ابعاد دریچه منهول های کوپلیمری

دریچه منهول کوپلیمری بسته به نیاز و سفارش مشتری در شکل های دایره ای یا گرد مربعی و مستطیلی و در ابعاد مختلف 32 تا 80 سانت تولید و به بازار عرضه میشود .

وزن و قیمت دریچه های منهول نانو کامپوزیت

دریچه منهول نانوکامپوزیت نسبت به سایر دریچه های منهول های تولید شده در بازار از وزن و قیمت پایین قابل توجهی برخوردار است .

به طور واضح تر اگر بخواهیم توضیح بدیم همه پارامتر های مفید و مؤثر بر روی وزن دریچه های منهول مانند شکل ، ابعاد و بار قابل تحمل را ثابت فرض کنیم دریچه های کوپلیمری سبکترین دریچه های منهول در سطح بازار میباشند.

ولی وزن کم دریچه های منهول هم نقطه قوت آن به حساب می آید هم نقطه ضعف آنها ، به عبارت بهتر اگر بخوایم توضیح بدیم سبک بودن این دریچه ها از یک طرف موجب راحتی در حمل و نقل و نصب آنها میشود و هزینه های باربری و نصب آن به طور قابل چشمگیری کاهش پیدا میکند .

 همچین سبب آسان تر شدن فرایند باز کردن دریچه ها به منظور بازدید دوره ای از تاسیسات زیرزمینی میگردد.

اما از طرفی وزن کم دریچه منهول باعث میشود تا دریچه های کوپلیمر در صورت عدم بکارگیری قفل مناسب هنگام عبور وسایل نقلیه ،صدای بلندی تولید کند و حتی در اثر فشار بالای آب های سطحی هنگام سیلاب ها و یا در هنگام عبور وسایل نقلیه با سرعت بالا از جای خود بلند شده و خطر ساز بشود ولی این مشکل را میتوان با بکارگیری قفل مناسب از بین برد.

 

راه های ارتباطی با ما
تلفن های تماس با پشتیبانی تلفن های تماس با واحد فروش

0912-7066166

0912-8334186

021-66144527

021-66145209

 

مزیت های دریچه منهول کوپلیمری

 • وزن بسیار کم : همان طور که در بالا اشاره کردیم در میان تمام دریچه منهول های موجود در بازار ، دریچه منهول کوپلیمری از وزن سبک قابل توجهی برخوردار است .
 • قیمت بسار کم در مقایسه با دریچه منهول چدن داکتیل و کامپوزیت
 • مقاومت بالا در برابر فشار، ضربه و خوردگی
 • ضد سرقت بودن : این دریچه ها به دلیل به دلیل غیرقابل بازیافت بودن مواد به کار رفته شده در این نوع دریچه ها جذابیت پایینی برای سارقان دارند.
 • مقاومت بالا در محیط های که دارای سولفات و کلر هستند ؛ این ویژگی موجب میشود تا از این دریچه ها بتوان به راحتی مناطقی که در تماس با خاک و یا آب آلوده به سولفات و کلر هستند ، استفاده نمود بدون اینکه درگیر واکنش شیمیایی شده و یا از عمر مفیدشان کاهش یابد.
 • مقاومت در برابر یخزدگی و یخ گشایی : این دریچه ها بدلیل نفوذ بسیار پایین مشکلی با تماس با آب ندارند و دچار فرایند دوره ای ذوب و یا انجماد نمیشوند .
 • قابلیت تولید در طرح ها و رنگ های مختلف
 • ظاهر زیبا و مناسب مبلمان شهری

 

 

 

 

ویژگی های محصول :

دریچه منهول دریچه 60 کوپلیمری قیمت دریچه منهول قیمت دریچه منهول لولادار دریچه منهول لولادار سایز 60 دریچه منهول لولادار فروش دریچه منهول لولادار لیست قیمت دریچه منهول لیست قیمت دریچه منهول پلی اتیلن لولادار دریچه منهول لولادار سایز 60 پیاده رویی